Megapoll® Nedir / Nasıl Çalışır?

 • Megapoll® nedir?
  – Megapoll® ve Roamler Türkiye® özel bir pazar araştırma şirketi olan Gravis Pazar Araştırma Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.’nin ticari markalarıdır.
  – Gravis Pazar Araştırma şirketi; merkezi Hollanda’da bulunan Roamler BV şirketinin Türkiye’deki yetkili temsilcisidir. 2014’ten beri Türkiye’de Pazar Araştırma Sektöründe faaliyet göstermektedir.
 • Nasıl çalışır?
  – Firmaların ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan anketler, sistemde kayıtlı mail adreslerine çalışmaya uygun üyeler ile email ile paylaşılır.
  – Üyelerimiz anket için belirlenen süre içerisinde anketi doldurarak çalışmanın tamamlanmasını sağlar.
  – Anketi başarı ile tamamlayan üyelere anket için belirlenen ücret üyenin profiline aktarılır.
  – Üyelerimiz profillerinde biriktirdikleri paraları yemek sepeti hediye çeki olarak kullanabilir.
 • Nasıl Üye Olunur?
  – Sitemize üye olurken ya da sonrasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
  – Sitemize sol üst köşedeki “KAYIT OL” butonuna tıklayarak adımları takip edip üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  – Üyelik sözleşmelerini kabul etmeden üyelik yapamazsınız. Bu sözleşmeler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği zorunlu olarak istenmektedir.
 • Anket Sistemi Çalışma Prensibi:
  – Her çalışma için önceden belirlenen anket sayısına ulaşılma durumuna göre, son katılım tarihinden önce kapanabilir yada süresi uzatılabilir.
  – Son katılım tarihinden önce tamamlanan anketler profilinizde katılabileceğiniz anketler bölümünden kaldırılmaktadır.
  – Anket gönderimleri sistem tarafından anketin konusuna göre sizin üye olurken girmiş olduğunuz cinsiyetiz, yaşadığınız il, yaşınız, eğitim durumunuz gibi bilgilere göre otomatik yapılmaktadır. Bu nedenle profil bilgilerinizin dolu olduğunu kontrol ediniz.
  – Davetiyeler doğrudan e-posta adresinize gönderilir. E-postayla gönderilen her davetiyede anketin ne kadar sürede tamamlanacağı ve anket sorularının hangi tarihe kadar yanıtlanabileceği belirtilecektir.

 • Kişisel Bilgi Güvenliği:
  – Bilgileriniz güvendedir! Kişisel bilgileriniz diğer taraflarla kesinlikle paylaşılmayacak ve diğer bir şirketin önceden sizin yazılı onayınız alınmadan kişisel bilgilerinize (isim, e-posta adresi vb.) erişmesine izin verilmeyecektir.
  – Sitemizde yalnızca anketlerimiz ve kullanıcılarımızı bilgilendirmeye yönelik e-posta gönderimi yapılmaktadır. Reklam vb. tanıtımlar yapılmamaktadır.
  Üye olduğunuzda sizden bazı kişisel bilgileri almamız gerekmektedir. Bu bilgiler gelecekte sizinle ilgili olan diğer anketlere sizi davet etmemizi ve katıldığınız her ankette size aynı soruları sorma gerekliliğinin ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bu bilgiler yalnızca istatistik amaçlı veya size davetiye ve ödül göndermek amacıyla kullanılmaktadır.